شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
مرکز فروش گریس و روغن های صنعتی
تلفن: 22920499 (20 خط ويژه)
واتساپ: 09013550303

شرکت ایرانول , شرکت نفت ایرانول

شرکت ایرانول , شرکت نفت ایرانول

ایرانول , شرکت نفت ایرانول

روغن ایرانول گریس ایرانول روغن شرکت نفت ایرانول گریس شرکت نفت ایرانول

وب سايت شرکت ایرانول , شرکت نفت ایرانول: 
http://www.iranol.ir


شرکت نفت ایرانول ( سهامی عام ) یکی از 4 شرکت بزرگ پالایش روانکار و تولید روغن در ایران می باشد. شرکت نفت ایرانول تولید کننده انواع روغنهای پایه ، روغن موتور و صنعتی با پایه های معدنی و سنتتیک، اسلاک واکس ، فورفورال اکستراکت ، پترولاتوم ، برایت استاک می باشد. در زمستان سال 1381 در راستای خصوصی سازی شرکتهای دولتی پالایشگاههای روغن سازی تهران و آبادان از بدنه شرکت ملی نفت ایران جدا شد و با نام شرکت نفت ایرانول فعالیت خود را آغاز کرد. مجموعه شرکت نفت ایرانول شامل پالایشگاه روغن سازی تهران، پالایشگاه روغن سازی آبادان، مجتمع ظرفسازی و بسته بندی تهران و شرکت روانکاران احیا سپاهان می باشد. شرکت ایرانول محصولات خود را با نام تجارتی ایرانول عرضه می نماید که شامل روغن موتور ایرانول و انواع روغن صنعتی ایرانول می باشد.
روغن ایرانول


خرید روغن ایرانول , خرید گریس ایرانول
روغن ایرانول تولید شده توسط شرکت نفت ایرانول انواع مختلفی دارند. پیش از خرید روغن ایرانول یا خرید گریس ایرانول کاتالوگ دستگاه یا اطلاعات فنی دستگاه را مطالعه کنید. در برخی از دستگاه ها بر روی منبع روغن نوع آن نیز درج می شود.روغن صنعتی ایرانول تنوع بسیاری دارد و هر نوع روغن یا گریس ایرانول برای مصرف در دستگاه یا مکان خاص تولید شده اند. هرگز بدون اطلاع از استانداردهای مورد نیاز روانکار اقدام به خرید روغن ایرانول نکنید. انواع روغن ایرانول و گریس ایرانول با استانداردهای مختلف تولید می شوند. در هنگام خرید روغن ایرانول یا خرید گریس ایرانول به گرید آن توجه کنید. انتخاب گرید اشتباه می تواند به دستگاه شما صدمه بزند. ممکن است بسته به شرایط آب و هوا و دمای هوا از روغن با گرید متفاوتی باید استفاده کنید.

روغن صنعتی ایرانول
روغن صنعتی ایرانول تنوع زیادی دارند. انواع روغن صنعتی ایرانول برای استفاده در مکان های متفاوت و تجهیزات مختلف تولید شده اند. از انواع روغن صنعتی ایرانول می توان به روغن کمپرسور هوا ایرانول، روغن دنده صنعتی ایرانول، روغن ترانس ایرانول، روغن توربین ایرانول، آب صابون ایرانول، روغن محافظ ایرانول، روغن موتور دریایی ایرانول، روغن موتور دیزلی ایرانول، ضدیخ ایرانول، روغن هیدرولیک ایرانول، روغن ضد آتش ایرانول و انواع گریس ایرانول اشاره کرد.

فروش روغن ایرانول
در صورت نیاز به راهنمایی فروش روغن ایرانول یا فروش گریس ایرانول با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما در شرکت روغن صنعت آروشا شما را در تمامی مراحل فروش روغن ایرانول، شرایط نگهداری و مصرف روغن و گریس ایرانول راهنمایی می کنیم. همچنین فروش روغن ایرانول به صورت حواله شرکت نفت ایرانول انجام می گیر. شما می توانید بارگیری انواع گریس و روغن ایرانول را مستقیما از انبار شرکت نفت ایرانول انجام دهید

محصولات شرکت ایرانول , شرکت نفت ایرانول

نمايش نتايج 1-25 (از 95)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط