تلفن تماس شرکت روغن صنعت آروشا فروش انواع روغن صنعتی تلفن: 22920499 (20 خط ويژه)

شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
مرکز فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت توتال , Total‏

شرکت توتال , Total‏

توتال , Total‏

روغن توتال گریس توتال روغن Total‏ گریس Total‏

وب سايت شرکت توتال , Total‏: 
http://www.total.com


شرکت توتال، روغن توتال ‏(Total Oil)‏ شرکت توتال مستقر در کشور فرانسه می باشد، که در زمینه تولید انرژی، پالایش فراورده های نفتی، استخراج نفت و گاز و تولید کننده انواع محصولات روانکار، روغن موتور توتال و روغن صنعتی توتال با برندهای توتال و الف فعال می باشد.
شرکت توتال فرانسه یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان است. توتال بعد از شل بزرگترین شرکت نفتی اروپا نیز می باشد. مرکز شرکت توتال در شهر پاریس می باشد‏ اما شرکت توتال امروزه در اکثر کشورهای جهان فعال می باشد‎.‎‏ همچنین سهام توتال در بازار بورس نیویورک نیز معامله می شود. شرکت توتال قدمت همکاری طولانی با کشور ایران دارد. توتال به جز فعالیت در استخراج و اکتشاف نفت و گاز در ایران، با نام روغن توتال در بازار ایران آشنا می باشد. روغن توتال یکی از پرطرفدارترین روغن صنعتی و روغن موتور درایران می باشد. روغن توتال در مصارف صنعتی و خودرو استفاده می شود. شرکت توتال ( Total Oil Company) در کنار شرکت های اکسان موبیل ، شل، بریتیش پترولیوم، شورون و کونوکو ‏‏فیلیپس یکی از شش شرکت بزرگ فعال در حوزه های نفت و گاز دنیا است.‏ توتال همچنین یکی از بزرگترین تولید کنندگان انرژی و استخراج نفت و گاز در جهان می باشد. شرکت توتال همچنین بزرگترین توزیع کننده سوخت در فرانسه می باشد.
اگر بخواهیم کوتاه در مورد تاریخچه شرکت توتال صحبت کنیم، در سال ۱۹۲۴ بعد از جنگ جهانی اول نخست وزیر فرانسه از شراکت با شرکت ‏رویال داچ شل مخالفت کرد تا مقدمات تاسیس شرکت نفتی کاملا فرانسوی فراهم شود. سپس با کمک 90 بانک و شرکت توتال را در 28 مارس 1924 ‏با نام شرکت نفت فرانسه تأسیس شد. در سال ۱۹۸۵ نام آن را به ‏شرکت توتال نفت فرانسه یا ‏Total CFP تغییر دادند. ‏سپس در زمستان سال ۱۹۹۰ میلادب بعد از ادغام با شرکت پتروفینا، نام آن شرکت توتال فینا تغییر کرد. شرکت فینا به دلیل فعالیت در تولید انواع روغن توانست توانایی توتال را در زمینه تولید روغن موتور و روغن صنعتی توتال افزایش دهد. سپس در سال ۱۹۹۹ میلادی با ادغام با ‏شرکت الف آکوتین نام آن را به شرکت توتال فینا الف تغییر دادند. که امروزه توتال همچنان با استفاده از برند الف، روغن الف (Elf Oil) را تولید و در بعضی از کشورها عرضه می کند. در سال ۲۰۰۳ با آخرین تغییر در نام آن و مختصر کردن اسم آن به شرکت توتال تغییر کرد.‏
شرکت توتالبه عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ نفتی جهان و اروپا شناخته می‌شود. شرکت توتال بیش از صد هزار پرسنل در کشورهای مختلف جهان در اختیار دارد.

آشنایی با شرکت توتال:

روغن دنده صنعتی توتال، روغن یاتاقان توتال


روغن موتور توتالروغن توتالروغن موتور توتال

خرید روغن صنعتی توتال
روغن های صنعتی تولید شده توسط شرکت توتال انواع گسترده ای دارند. قبل از خرید روغن صنعتی توتال توصیه های سازنده دستگاه خود را مطالعه کنید و روغن صنعتی توتال مناسب برای دستگاه خود را انتخاب کنید. هرگز بدون داشتن اطلاعات کافی از روغن توتال مورد نیاز اقدام به خرید روغن صنعتی توتال نکنید. انواع روغن توتال خصوصیات متفاوتی دارند که برای استفاده در فضاهای مختلف و دستگاه های گوناگون طراحی و تولید شده اند. با خرید روغن توتال اشتباه و مصرف نادرست می توانید به دستگاه خود صدمات جبران ناپذیری وارد کنید. روغن توتال با استانداردها و ویسکوزیته متفاوت تولید می شود. استانداردهای روغن صنعتی توتال مشخص کننده نوع روغن می باشد. شاید لازم باشد در آب و هوای متفاوت از روغن توتال با ویسکوزیته گرید کمتر یا بیشتر استفاده کنید. قبل از خرید روغن توتال اطلاعات کافی از روغن مورد نیاز را به دست بیاورید.

خرید گریس توتال
گریس توتال با پایه های متفاوتی تولید می شوند. پیش از خرید گریس توتال از NLGI گرید گریس و پایه گریس مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. گریس توتال با گرید پایین قابلیت گریس کاری به صورت پاششی را دارند. در صنایع دارویی و غذایی از گریس توتال خوراکی استفاده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد گریس توتال با ما تماس بگیرید.

فروش روغن توتال ، فروش گریس توتال
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص فروش روغن توتال یا فروش گریس توتال با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در کلیه مراحل خرید، حمل، نگهداری و مصرف روغن توتال و گریس توتال راهنمایی می کنند.

محصولات شرکت توتال , Total‏

نمايش نتايج 1-25 (از 372)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط