صفحه اصلی آموزشی واژه نامه نمایندگی ها درباره ما تماس با ما
تلفن: 22920499 (20 خط ويژه)
شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی    
روانساز صنعتی
روانکار صنعتی
روانساز دریایی
روانکار دریایی
روانساز هوایی
روانکار هوایی
روانساز وسایل نقلیه سنگین
وسایل نقلیه سنگین
روانساز اتوموبیل
روانکار اتوموبیل

تبلیغات

شركت نفت بهران


نمونه محصولات

جشنواره و قرعه کشی

 

شرکت روغن صنعت آروشا در پاسخ به استقبال بی نظیر شما مشتریان گرامی از محصولات اصلی و اورجینال وارداتی این شرکت از برندهای معتبر آمریکایی و اروپایی اقدام به برگزاری طرح های ویژه فروش نموده است. این طرح ها شامل پکیج های تفریحی مسافرتی و تخفیفات ویژه بوده که در جشنواره های متعدد این شرکت و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت ها ی داخلی در هنگام خرید و یا بر اساس حجم خرید به شما بزرگواران تعلق خواهد گرفت.
جشنواره های شرکت روغن صنعت آروشا به صورت ماهیانه و فصلی و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت های داخلی برگزار می گردد و شما می توانید با خرید از ما در هر موقع از سال به خانواده بزرگ این شرکت بپیوندید و از هدایای ما بهره مند گردید.


جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی


پکیج های تفریحی مسافرتی
این پکیج ها شامل سفر به تمامی اقسام نقاط توریستی ، باستانی، تفریحی، گردشی و ... به داخل و خارج از کشور می باشد . به عنوان مثال سواحل مدیترانه ، سواحل خلیج فارس، سواحل شرق آسیا و همچنین سفرهای زیارتی در داخل کشور و عتبات عالیات در خارج از کشور می باشد. شما مشتریان گرامی با خرید خود در قرعه کشی این پکیج ها شرکت داده خواهید شد و در صورت برنده شدن کلیه هزینه های مربوطه از طرف شرکت روغن صنعت آروشا در قالب هدیه به شما تقدیم خواهد گردید.

تخفیفات ویژه:
از آنجا که شما مشتریان و خریداران گرامی بعد از خرید عضوی از خانواده بزرگ ما خواهید شد ، شرکت روغن صنعت آروشا بر اساس مقدار خرید و تعداد دفعات خرید شما تخفیفات ویژه خود را در قالب بن خرید ، کارت هدیه ، تخفیفات ویژه از فروشگاههای معتبر ، مکان های تفریحی شایسته و ... به قید قرعه به عنوان هدیه به خانواده ی خود تقدیم خواهد کرد.


((امید است با این خدمات بتوانیم سپاسگذار اعتماد شما باشیم.))


جستارهای مرتبط

 
علمی و آموزشی

تولید کنندگان روانکار

معرفی شرکت ها

رويدادها

جشنواره و قرعه کشی روغن صنعت