شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40

Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40

مشخصات و کاربرد Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40

فروش و پخش عمده Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن موتور گازسوز و تولید شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور گازسوز باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. از مزایای Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور گازسوز به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور گازسوز تگزاکو GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40: روغن موتور گازسوز
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco GEOTEX MULTIGRADE 15W-40

جستارهای مرتبط