شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت بی پی , bp

شرکت بی پی , bp

بی پی , bp

روغن بی پی گریس بی پی روغن bp گریس bp

وب سايت شرکت بی پی , bp: 
http://www.bp.com


شرکت بی پی (به انگلیسی: BP plc)‏ شرکت فعال در زمینه انرژی و تولید فراورده های نفتی جهانی است که مرکز آن درشهر لندن انگلستان است. بی پی سومین شرکت بزرگ نفتی جهان و تامین کننده انرژی می باشد.
شرکت بی پی در حوزه صنایع نفت و گاز و در زمینه اکتشاف و تولید، پالایش، توزیع نفت خام، گاز طبیعی و میعانات گازی، همچنین تولید فراورده های پتروشیمی، مواد شیمیایی و انواع روانکار، روغن موتور و روغن صنعتی و گریس فعالیت می‌نماید. بی پی همچنین در حوزه تولید انرژی های تجدید پذیرو نوین و تولید برق با استفاده از انرژی بادی و خورشیدی فعال می باشد.
شرکت بی پی در سال ۱۹۰۹ پس از امتیاز دارسی برای بهره برداری از نفت کشور ایران با نام شرکت نفت ایران و انگلیس (Anglo-Persian Oil Company) تأسیس شد. پس از ملی شدن صنعت نفت در ایران نام شرکت نفت ایران و انگلیس به شرکت بریتیش پترولیوم (British Petroleum) تبدیل شد.
بی پی در سال ۱۹۹۸ با خرید شرکت آموکو، بی پی آموکو(BP Amoco plc) نام گرفت. د ر سال 2000 بی پی دو شرکت Arco و Burmah Castrol plc را خرید و در سال 2001 نام خود را به شرکت بی پی تغییر داد.
بزرگترین شعبه شرکت بی پی در ایالات متحده آمریکا می باشد. که دومین تولیدکننده نفت و گاز در ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود.
روغن بی پی

محصولات شرکت بی پی , bp

نمايش نتايج 1-25 (از 219)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط