شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت ترمینول , Therminol

شرکت ترمینول , Therminol

ترمینول , Therminol

روغن ترمینول گریس ترمینول روغن Therminol گریس Therminol

وب سايت شرکت ترمینول , Therminol: 
https://www.therminol.com/


شرکت ترمینول

روغن ترمینول ترمینول (Therminol) : نام برند تجاری است که شرکت ایست من Eastman تولید می کند. روغن ترمینول شامل روغن های انتقال حرارت است. روغن های انتقال حرارت ترمینول با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید روغن انتقال حرارت یکی از با کیفیت ترین روغن های حرارتی موجود در بازار می باشد. امروزه محصولات ترمینول در بیش از 72 کشور در جهان به فروش می رسند. روغن حرارتی ترمینول عموما در پتروشیمی ها و نیروگاه ها و سیستم های انتقال حرارت فضای بسته کاربرد فراوان دارند.
روغن های انتقال حرارت ترمینول در سال ۱۹۶۳ توسط Monsanto توسعه یافت و در سال ۱۹۹۷ شرکت شیمیایی Eastman تحت عنوان شرکت جدیدی بنام Solutia نیز شروع به فعالیت کرد. هم اکنون این شرکت بین المللی با مرکزیت Kingsport آمریکا با فعالیت مستمر و تولید محصولات خود در بیش از ۱۰۰ کشور از ۵ قاره جهان ، سهم عمده ای از بازار روغن های انتقال حرارت را به خود اختصاص داده است.

تاریخچه روغن ترمینول
روغن انتقال حرارت ترمینول در سال 1963 میلادی توسط مونسانتو افتتاح شد . در سال 1997، مشاغل شیمیایی مونسانتو منحل شد و شرکت جدیدی به نام Solutia Inc. تاسیس شد. در سال 2012 میلادی Solutia توسط شرکت Eastman Chemical خریداری شد. امروزه برند ترمینول از زیرمجموعه های شرکت Eastman می باشد.

مزایای روغن حرارتی ترمینول
راندمان بالای انتقال حرارت

عمر کاری بسیار بالا
پایداری بسیار بالا در مقابل تجزیه حرارتی
جلوگیری از تشکیل لجن های اسیدی و ته نشینی کک
جلوگیری از اکسیداسیون
خاصیت ضد خوردگی بالا
سیالیت مناسب فشار بخار پایین
قابلیت راه اندازی بسیار آسان سیستم در حالت سرد
ایجاد آلودگی های زیست محیطی کمتر


مقایسه روغن های حرارتی ترمینول
جدول زیر نشان دهنده بازه دمایی مجاز برای انواع روغن حرارتی ترمینول می باشد.
مقایسه روغن های حرارتی ترمینول

فروش روغن ترمینول
روغن انتقال حرارت Therminol یکی از باکیفیت ترین روغن های انتقال حرارت در جهان می باشد.روغن حرارتی سهم بالایی از بازار روغن های انتقال حرارت را یه خود اختصاص داده است. این روغن در سیستم های انتقال حرارت بسته کاربرد دارند.

خرید روغن ترمینول
روغن های ترمینول در بشکه های 208 لیتری عرضه می شوند. ما در شرکت روغن صنعت آروشا شما را در تمامی مراحل خرید و مصرف روغن ترمینول راهنمایی می کنیم. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید. این شرکت تمام روغن های ترمینول را به همراه ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند.

نمایندگی فروش شرکت ترمینول
شرکت روغن صنعت آروشا با سالها تجربه و داشتن بزرگترین شبکه فروش در سراسر کشور آماده عرضه انواع روغن حرارتی ترمینول به مشتریان محترم می باشد. روغن حرارتی ترمینول با ضمانت نامه کتبی اصالت به فروش می رسد. در صورت نیاز به اطلاعات فنی و یا دیتاشیت روغن ترمینول با ما تماس بگیرید.

محصولات شرکت ترمینول , Therminol

      
جستارهای مرتبط