شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Therminol 66 , ترمینول 66

Therminol 66 , ترمینول 66

مشخصات و کاربرد Therminol 66 , ترمینول 66

روغن ترمینول 66 - Therminol 66
ترمینول نام برندی است که شرکت ایست من Eastman برای روغن های حرارتی خود استفاده می کند. روغن ترمینول 66 یکی از پرفروشترین روغن‌های انتقال حرارت در جهان است. از خصوصیات مهم روغن Therminol 66 می توان به زمان کاری بسیار بالا ، پایداری عالی در مقابل تجزیه حرارتی اشره کرد. روغن ترمینول 66 از تشکیل لجن های اسیدی و ته نشینی کک در مخزن دستگاه جلوگیری می کند. همچنین Therminol 66 خاصیت ضد اکسیداسیون و خوردگی بالایی دارد. روغن ترمینول 66 سیالیت مناسب در زمان راه اندازی سیستم در حالت سرد دارد. این روغن در دمای پایین هم قابل پمپاژ بوده و از ثبات حرارتی در دمای پایین نیز برخوردار است. روغن ترمینول 66 در طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها و تجهیزات حرارتی کاربرد دارد. این روغن کارایی خود را در دمای 345 درجه سانتی‌گراد نیز حفظ می‌کند.

روغن ترمینول

خصوصیات روغن ترمینول 66 - Therminol 66
مقاومت بالا در برابر جوش و پایداری حرارتی عالی
عملکرد عالی تا دمای 365 درجه سانتی‌گراد
کاهش هزینه‌ها
کاربرد آسان
سیالیت مناسب در دما پایین
مقاومت بالا در برابر تشکیل رسوب
جلوگیری از اکسیداسیون و خوردگی در سیستم


بسته بندی روغن ترمینول 66 - Therminol 66
روغن حرارتی ترمینول 66 در بسته بندی های بشکه 208 لیتری و سطل های 20 لیتری تولید می شود. جهت استعلام موجودی روغن Therminol 66 در بسته بندی های متفاوت با ما تماس بگیرید.

خرید روغن ترمینول 66 - Therminol 66
جهت خرید روغن ترمینول 66 یا مشاوره مصرف و نگهداری از این روغن با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل خرید و مصرف روغن Therminol 66 راهنمایی می کنیم.

کاربرد روغن ترمینول 66 - Therminol 66
روغن ترمینول 66 در سیستم های حرارتی بسته مورد استفاده قرار می گیرند و باعث افزایش بازدهی انتقال حرارت غیرمستقیم و خنک کنندگی در سیستمهای بسته می شوند. روغن انتقال حرارت Therminol 66 دارای نقطه جوش و نقطه احتراق بالا می باشند. همچنین در این روغن حرارتی ضریب هدایت حرارتی بالا بوده و در طول عملیات انتقال حرارت روغن نباید افزایش گرانروی داشته باشد.

مقایسه روغن ترمینول 66 با سایر مدل ها

مقایسه روغن های حرارتی ترمینول


خرید Therminol 66 , ترمینول 66

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Therminol 66 , ترمینول 66 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Therminol 66 , ترمینول 66 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Therminol 66 , ترمینول 66: روغن انتقال حرارت
پایه محصول:
شرکت سازنده Therminol 66 , ترمینول 66 : ترمینول , Therminol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Therminol 66 , ترمینول 66 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Therminol 66 , ترمینول 66

جستارهای مرتبط