شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت ساسول , Sasol

شرکت ساسول , Sasol

ساسول , Sasol

روغن ساسول گریس ساسول روغن Sasol گریس Sasol

وب سايت شرکت ساسول , Sasol: 
https://www.sasol.com/


شرکت ساسول

روغن ساسول
شرکت Sasol : در سال 1950 در آفریقای جنوبی تأسیس شد. ساسول Sasol یک شرکت بین المللی در زمینه تولید محصولات شیمیایی و انرژی، روغن صنعتی ساسول می باشد. شرکت ساسول Sasol امروزه در بیشتر از 31 کشور در جهان فعالیت دارد.شرکت Sasol اکنون در دو واحد تجاری بالادستی ، سه قطب عملیاتی منطقه ای و چهار واحد تجاری استراتژیک مشترك مشتری ، با پشتیبانی مناسب سازماندهی شده است. کمپانی ساسول یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در پروژه های توسعه مهارت و تحقیقات و توسعه فن آوری هست. این شرکت در شهر سندتون آفریقای جنوبی و در بورس اوراق بهادار نیویورک در ایالات متحده آمریکا حضور دارد. ساسول یکی از بزرگترین شرکت های استخراج زغال سنگ در جهان می باشد .
شرکت ساسول در سال 1950 در ساسولبورگ ، آفریقای جنوبی افتتاح شد. امروزه ساسول فناوری‌هایی از جمله تولید سوخت و محصولات شیمیایی و روغن های حرارتی را توسعه داده و تجاری می‌کند و سوخت‌های مایع ، مواد شیمیایی انرژی تولید می‌کند. شرکت Sasol در بورس اوراق بهادار ژوهانسبورگ (JSE: SOL) و بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: SSL) فهرست شده است.


روغن ساسول
از محبوبترین روغن صنعتی ساسول می توان به خانواده روغن SASOL MARLOTHERM اشاره کرد . روغن ساسول مارلوترم روغن انتقال حرارت هست که بر پایه مینرال و سینتتیک تولید می شود . از روغن ساسول مارلوترم جهت استفاده در سیستم های انتقال حرارت بسته استفاده می شود . روغن SASOL MARLOTHERM با پایداری حرارتی مناسب و خواص ضد اکسیداسیون می تواند تحت فشار بالا در بازه دمایی بالایی مورد استفاده قرار گیرد . روغن مارلوترم در سیستم انتقال حرارت تا حداکثر دمای ۳۵۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده است.

نمایندگی روغن ساسول Sasol
شرکت روغن صنعت آروشا با سالها تجربه در زمینه تامین انواع روغن ساسول توانایی تامین انواع روغن حرارتی ساسول. و ارسال آن به تمامی نقاط ایران را دارا می باشد. انواع روغن ساسول با برگه ضمانت کیفیت شرکت ساسول و اطلاعات فنی Sasol به فروش می رسند . انواع روغن حرارتی Sasol با تحمل دمای بالا توانایی کارکرد عالی در سیستم های انتقال حرارت بسته را دارند .

کارایی روغن ساسول
همانطور که اشاره کردیم معروفترین نوع روغن ساسول مارلوترم می باشد. که نوعی روغن انتقال حرارت است. Sasol Marlotherm در سیستم های انتقال حرارت متکی بر روغن جهت انجام انتقال حرارت استفاده می شود . روغن ساسول کیفیت بالایی دارد و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می شود.

خرید روغن ساسول
روغن ساسول Sasol یکی از با کیفیت ترین انواع روغن های صنعتی می بشد. ساسول در زمینه تولید روانکار ها ، روغن های صنعتی و محصولات شیمیایی فعال می باشد. شرکت ساسول محصولات خود را به طور مستقیم در بیش از 30 کشور جهان تولید و عرضه می کند .

فروش روغن ساسول
ما در شرکت روغن صنعت آروشا شما را در تمامی مراحل خرید و مصرف روغن ساسول راهنمایی می کنیم. درصورت نیاز به اطلاعات فنی محصولات شرکت ساسول یا نحوه استفاده آن با ما تماس بگیرید. شرکت روغن صنعت آروشا با سالها تجربه در زمینه عرضه انواع روانکار صنعتی محصولات خود را با ضمانت نامه های معتبر و اطلاعات فنی تولید کننده به فروش می رساند.

محصولات شرکت ساسول , Sasol

نمايش نتايج 1-25 (از 53)
صفحه قبل1 - 2 - 3صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط