شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت اس کا اف, SKF

شرکت اس کا اف, SKF

اس کا اف, SKF

روغن اس کا اف گریس اس کا اف روغن SKF گریس SKF

وب سايت شرکت اس کا اف, SKF: 
http://www.skf.com


اس کا اف (SKF) شرکت سوئدی است که در سال 1907 با تولید بلبرینگ تاسیس شد. مرکز آن در شهر گوتنبورگ واقع است. امروزه اس کا اف (SKF) یکی از بزرگترین تولید کننده های یاتاقان و بلبرینگ در جهان است و بیش از 100 سایت تولید در 70 کشور جهان را داراست و در بیش از 130 کشور در جهان محصولات خود را توزیع میکند. اس کا اف (SKF) همچنین تولید کننده روانساز و سیستم های روان کاری می باشد.

گریس SKF

کاربرد گریس SKF
گریس SKF دارای خواص عالی و کارایی گسترده در صنایع مختلف می باشد. این نوع گریس نقش مهمی در صنعت خودرو دارد و انواع بلبرینگ دارد. چسبندگی و قدرت تحمل بار زیاد باعث استفاده در طیف گسترده ای از عملیات روانکاری شده است. از جمله متداول ترین کاربرد های آن عبارتند از:

لولا و قفل درب خودرو
ضامن ها و صندلی های خودرو
روانکاری بیرینگها و بلبرینگ ها
روانکاری انواع چرخ دنده
پایانه های باتری
دوربین های توزیع کننده
موتور برف پاک کن
آنتن های رادیویی
روانکاری بخش های مختلف خودرو
موتور های الکتریکی
بیرینگ پمپ آب
انواع یاتاقان
انواع بلبرینگ
کوبلینگ های موتور های الکتریکی
انواع پمپ
انواع کمپرسور
نوار نقاله
استفاده در گاراژ
جهت نگهداری و جلوگیری از زنگ زدگی


ویژگی های گریس SKF
چسبندگی بالا : گریس با پایه لیتیوم SKF دارای چسبندگی بالایی به فلزات می باشد . پس از روانکاری تجهیزات گریس مدت زیادی در جای خود باقی می ماند. این ویژگی باعث کاهش نیاز در گریس کاری و صرفه جویی در وقت می شود.
پایداری بالا : عمر بالای گریس های SKF نیاز به سرویس های دوره ای را کاهش می دهد.
غیر خوردگی و فرسایش: گریس SFK خاصیت ضد خوردگی دارد. به این معنی که باعث نمی شود قطعات یا ماشین آلات مورد استفاده دچار خوردگی شوند. گریس لیتیم SKFیک ترکیب پایدار است و از نظر شیمیایی با موادی که با آنها تماس دارد واکنش نشان نمی دهد.
ضد زنگ زدگی : گریس های SKF باعث مقاومت فلزات در برابر زنگ زدگی می شوند .
تحمل بار و فشار سنگین : گریس SKF در زیر بارهای سنگین تجزیه نمی شود و به کار خود ادامه می دهد. برای استفاده در شرایط بار سنگین مناسب است.
پایداری حرارتی : گریس SKF مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت بالا نشان می دهد. این نوع گریس قادر به تحمل درجه حرارت بسیار بالا است. حد بالای دمای توصیه شده برای استفاده از گریس لیتیوم SKF به عنوان روان کننده، 120 درجه سانتیگراد است. این دما در بعضی از انواع گریس های SKF به دلیل استفاده از مواد افزودنی ممکن است کمی متغییر باشد.
خاصیت آب گریزی : گریس SKF خاصیت آب گریزی است. حلالیت گریس مستقیماً با حلالیت غلیظ کننده مورد استفاده در آن ارتباط دارد. هیدروکسید لیتیوم و غلیظ کننده هایی که معمولاً در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرند، محلولیت در آب بسیار کمی دارند.
پمپ شوندگی : گریس های SKF با گرانروی (NLGI GRADE) پایین قابلیت پمپ شوندگی خوبی دارند .


مقایسه گریس لیتیوم SKF با گریس های کلسیم و سدیم
امروزه گریس های پایه لیتیوم نیاز های بسیاری را در صنایع مختلف پوشش می دهند . به دلیل استفاده گسترده در انواع چرخ دنده ها ، بلبرینگ ها و شاسی ها از گریس های با پایه کلسیم که فقط مخصوص استفاده در شاسی ها و گریس سدیم که بیشتر در بلبرینگ استفاده می شود برتر است. یعنی گریس های لیتیوم هر دو کارایی گریس کلسیم و سدیم را می تواند انجام دهد که باعث ضرفه جویی در زمان و هزینه می گردد . گریس کلسیم پایداری خوبی نسبت به آب دارد اما در برابر حرارت بالا مشکل دارد. و همچنین گریس سدیم بر خلاف گریس کلسیوم پایداری مناسب در برابر آب ندارد . اما گریس لیتیوم هر دو خصوصیت را دارا می باشد . که عملکرد مطلوب را برای استفاده در انواع تجهیزات ارائه می دهد. همچنین گریس لیتیوم قابلیت سازگاری بالایی با سایر گریس ها را دارد . یعنی ترکیبات گریس لیتیوم به نوعی است که می تواند در کنار سایر گریس ها استفاده شود . در برخی از ماشین آلات و دستگاه های خاص وجود دارند که گریس لیتیوم به تنهایی قادر به بهبود عملکرد آنها نمی باشد. برای این موارد باید از گریس های کمپلکس لیتیوم، پلی اوره و … استفاده کرد. اما گریس پایه لیتیوم به راحتی با آنها ترکیب شده و پایداری مناسبی را ایجاد می کند. از این رو به گریس های لیتیوم ، گریس چند منظوره نیز گفته می شود .

خرید گریس SKF
در صورت نیاز به خرید انواع گریس های SKF و یا دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما شما ره را در تمامی مراحل خرید گریس SKF و مصرف آن و سرویس های دوره ای و نگهداری از گریس در شرایط مختلف راهنمایی می کنیم.

محصولات شرکت اس کا اف, SKF

      
جستارهای مرتبط