شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

نتایج قرعه کشی

به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس

برنده خوش شانس 1 دستگاه 206

مهر سال 1400جشنواره و قرعه کشی

شرکت روغن صنعت آروشا در پاسخ به استقبال بی نظیر شما مشتریان گرامی از محصولات اصلی و اورجینال وارداتی این شرکت از برندهای معتبر آمریکایی و اروپایی اقدام به برگزاری طرح های ویژه فروش نموده است. این طرح ها شامل پکیج های تفریحی مسافرتی و تخفیفات ویژه بوده که در جشنواره های متعدد این شرکت و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت ها ی داخلی در هنگام خرید و یا بر اساس حجم خرید به شما بزرگواران تعلق خواهد گرفت.
جشنواره های شرکت روغن صنعت آروشا به صورت ماهیانه و فصلی و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت های داخلی برگزار می گردد و شما می توانید با خرید از ما در هر موقع از سال به خانواده بزرگ این شرکت بپیوندید و از هدایای ما بهره مند گردید.


جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی


پکیج های تفریحی مسافرتی
این پکیج ها شامل سفر به تمامی اقسام نقاط توریستی ، باستانی، تفریحی، گردشی و ... به داخل و خارج از کشور می باشد . به عنوان مثال سواحل مدیترانه ، سواحل خلیج فارس، سواحل شرق آسیا و همچنین سفرهای زیارتی در داخل کشور و عتبات عالیات در خارج از کشور می باشد. شما مشتریان گرامی با خرید خود در قرعه کشی این پکیج ها شرکت داده خواهید شد و در صورت برنده شدن کلیه هزینه های مربوطه از طرف شرکت روغن صنعت آروشا در قالب هدیه به شما تقدیم خواهد گردید.

تخفیفات ویژه:
از آنجا که شما مشتریان و خریداران گرامی بعد از خرید عضوی از خانواده بزرگ ما خواهید شد ، شرکت روغن صنعت آروشا بر اساس مقدار خرید و تعداد دفعات خرید شما تخفیفات ویژه خود را در قالب بن خرید ، کارت هدیه ، تخفیفات ویژه از فروشگاههای معتبر ، مکان های تفریحی شایسته و ... به قید قرعه به عنوان هدیه به خانواده ی خود تقدیم خواهد کرد.


((امید است با این خدمات بتوانیم سپاسگزار اعتماد شما باشیم.))


جستارهای مرتبط

علمی و آموزشی

نتایج قرعه کشی

برنده 1 دستگاه 206

مهر سال 1400معرفی شرکت ها

رويدادها
جشنواره و قرعه کشی روغن صنعت

نمونه محصولات