شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت کاسترول , Castrol

شرکت کاسترول , Castrol

کاسترول , Castrol

روغن کاسترول گریس کاسترول روغن Castrol گریس Castrol

وب سايت شرکت کاسترول , Castrol: 
http://www.castrol.com


شرکت کاسترول (به انگلیسی‎:‎‏ ‏Castrol‏) برند جهانی روغن موتور، روغن دنده و روغن صنعتی می باشد که در صنایع مختلف و خودرو کاربرد فراوان دارد.محصولات شرکت کاسترول طیف وسیعی از‎ ‎روغن ، ‏گریس روانکار های صنعتی در بر می گیرد. شرکت ‎کاسترول بخشی از گروه شرکت های ‏بی پی (‏BP‏) است‏‎.‎ که در سال 2000 با بی پی ادغام شد.
شرکت کاسترول در سال 1899 با نام شرکت نفتی ویکفیلد توسط چارلز ویکفیلد تاسیس شد.سپس با تحقیق بر روی روغن کرچک (castor oil) و استفاده از آن در روان کننده های این شرکت برند تجاری کاسترول متولد شد. در سال 1966 شرکت ‏نفتی انگلیسی بورما (‏Burmah‏) کاسترول را خریداری کرد و با نام ‏Burmah-Castrol‏ به فعالیت ادامه داد. سپس در ‏سال 2000 شرکت نفتی بی پی ‏Burmah-Castrol را خرید. امروزه کاسترول از زیرمجموعه های شرکت بی پی می باشد. که پرفروش ترین محصول آن روغن موتور کاسترول می باشد.

خرید روغن صنعتی کاسترول
کاسترول از برندهای زیرمجموعه شکت بی پی می باشد. بی پی از کاسترول برای عرضه انواع روغن صنعتی کاسترول، روغن مووتور کاسترول و روغن موتور دریایی کاسترول استفاده می کند. روغن صنعتی کاسترول از محبوبترین و پرمصرفترین انواع روغن صنعتی در جهان می باشد. روغن صنعتی کاسترول در صنایع مختلف نظیر تولید سیمان، کشتیرانی، پتروشیمی، تولید برق، خودروسازی، مواد غذایی، دارویی و ... استفاده می شود. روغن صنعتی کاسترول شامل انواع مختلفی از روغن می باشد که برای مصرف در صنایع مختلف با نام کاسترول عرضه می شود. از انواع روغن صنعتی کاسترول می توان به روغن کمپرسور کاسترول، روغن دنده صنعتی کاسترول، روغن توربین کاسترول، روغن انتقال حرارت کاسترول، روغن تراش کاسترول، روغن ضد آتش کاسترول و... اشاره کرد. همچنین شرکت کاسترول تولیدکننده انواع روغن موتور کاسترول، روغن موتور دریایی کاسترول و گریس کاسترول نیز می باشد. قبل از خرید روغن کاسترول یا خرید گریس کاسترول اطلاعات تولیدکننده دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب استفاده کنید. با خرید روغن صنعتی کاسترول مناسب از صدمات احتمالی به دستگاه خود جلوگیری کنید.

فروش روغن کاسترول
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن کاسترول با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن کاسترول و مصرف و نگهداری از انواع روغن و گریس کاسترول راهنمایی می کنیم.
روغن کاسترول

محصولات شرکت کاسترول , Castrol

نمايش نتايج 1-25 (از 219)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط