شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Alpha SP 320

Castrol Alpha SP 320

مشخصات و کاربرد Castrol Alpha SP 320

Castrol Alpha SP 320 زیر مجموعه روغن دنده صنعتی است. واردات Castrol Alpha SP 320 از شرکت کاسترول , Castrol انجام می گیرد. Castrol Alpha SP 320 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Castrol Alpha SP 320 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده صنعتی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Castrol Alpha SP 320 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای Castrol Alpha SP 320 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Castrol Alpha SP 320 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Castrol Alpha SP 320 می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Castrol Alpha SP 320 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Alpha SP 320

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Alpha SP 320 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Alpha SP 320 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی کاسترول Alpha SP 320 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Alpha SP 320: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Alpha SP 320 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Alpha SP 320 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Alpha SP 320

جستارهای مرتبط