شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت موبیل , Mobil

شرکت موبیل , Mobil

موبیل , Mobil

روغن موبیل گریس موبیل روغن Mobil گریس Mobil

وب سايت شرکت موبیل , Mobil: 
http://www.mobil.com


موبیل (‏Mobil‏) شرکت آمریکایی است که در نوامبر سال 1999 با شرکت اکسان (‏Exxon‏) ترکیب شد. شركت نفتی ‏اکسان موبیل (‏Exxonmobil‏)‏‎ ‎یکی از بزرگ ترین شركت های نفتی جهان است که مرکز آن در شمال شهر ایروینگ در ‏تگزاس می باشد. کالاهای تولید شده توسط اکسان موبیل (‏Exxonmobil‏) با سه برند موبیل (‏Mobil‏) ، ‏اکسان (‏Exxon‏) و اسو (‏Esso‏) عرضه می شوند.‏ روغن موتور موبیل و روغن صنعتی موبیل جز پر فروشترین محصولات تولیدی این شرکت می باشد.
بنیانگذار شرکت نفتی اکسان موبیل جان راکفلر (‏John D. Rockefeller‏) بود.‏ شرکت اکسان ‌موبیل در واقع نسل جدیدی از کمپانی نفتی استاندارد اویل می‌باشد. اکسان ‌موبیل در سال ۱۹۹۹، با ادغام دو شرکت بزرگ نفتی آمریکایی اکسان و موبیل تأسیس شد. در واقع اکسان با نام استاندارد اویل نیوجرسی و موبیل نیز استاندارد اویل نیویورک شناخته می شدند. که امروزه با نام اکسان موبیل شناخته می شود.
شرکت اکسان‌موبیل بر پایه میزان درآمد سالانه یکی از بزرگترین شرکت های جان شناخته می‌شود.
در سال ۲۰۱۲ این شرکت در رتبه نخست از بزرگترین شرکت های جهان با در نظر گرفتن ارزش سهام قرار گرفت. اکسان‌ موبیل یکی از بیشترین ذخایر نفتی را دارد. در سال ۲۰۰۷ ذخایر نفتی اکسان‌موبیل معادل ۷۲ میلیارد بشکه برآورد شد.
۳۷ پالایشگاه نفت این شرکت در ۲۱ کشور مستقر می‌باشند. اکسان ‌موبیل با ظرفیت پالایش روزانه ۶٫۳ میلیون بشکه نفت بیشترین توانایی را در پالایش نفت و تولید فراورده های نفتی و انواع روانکار و روغن در جهان دارا می باشد.
در فهرست شش کمپانی بزرگ نفتی جهان، که با نام سوپرمیجر شناخته می‌شوند اکسان ‌موبیل رتبه اول را دارا می باشد.
روغن موبیل


خرید روغن صنعتی موبیل
شرکت موبیل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان تولید کننده روغن و گریس صنعتی می باشد. شرکت اکسان موبیل از برند تجاری موبیل برای عرضه انواع روغن صنعتی موبیل، روغن موتور موبیل، روغن موتور دریایی موبیل و گریس موبیل استفاده می کند. روغن صنعتی موبیل یکی از با کیفیتترین و بهترین انواع روغن صنعتی در جهان می باشد. که با بهترین نوع روغن پایه تولید می شود. روغن صنعتی موبیل در صنایع گوناگون نظیر پتروشیمی، صنعت برق، معادن، مواد دارویی، خوراکی، سیمان و ... استفاده می شود. از انواع روغن صنعتی موبیل می توان به روغن کمپرسور موبیل، روغن دنده موبیل، روغن توربین موبیل، روغن انتقال حرارت موبیل، روغن ترانس موبیل، روغن تراش موبیل، روغن هیدرولیک ضد آتش موبیل، روغن سیلیکون موبیل و... اشاره کرد. همچنین شرکت موبیل تولید کننده انواع روغن موتور موبیل، روغن موتور دریایی موبیل و گریس موبیل نیز می باشد. قبل از خرید روغن موبیل یا خرید گریس موبیل اطلاعات فنی دستگاه خود را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز دستگاه و گرید مناسب استفاده کنید. با خرید روغن صنعتی موبیل از عملکرد عالی دستگاه خود مطمئن شوید. روغن موبیل بالاترین کیفیت را در انواع رواغن صنعتی دارا می باشد و باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.

مزایای روغن Mobil
قدرت روانکاری عالی
قابلیت ضد سایش عالی
پایداری حرارتی و اکسیداسیون عالی
دارای قابلیت جلوگیری از تشکیل رسوب و لجن
تغییرات کم گرانروی در برابر دما ( شاخص گرانروی بالا )
نقطه قطره شدن بالا در گریس های موبیل
محافظت عالی از قطعات در برابر خوردگی و زنگ زدگی در مجاورت آب
خواص ضد سایش و تحمل بار مطلوب
پایداری مکانیکی عالی در محیط مرطوب
ضد اکسیداسیون عالی
سياليت عالي در دماهاي پايين در روغن های با ویسکوزیته کم
محافظت عالي قطعات در مقابل خوردگي و زنگ زدگي
کاهش آلودگی های محيط زيستی
كاهش تشكيل رسوب و لجن در سیستم

تاریخچه شرکت موبیل
تاسیس شرکت اکسان موبیل حاصل ادغام دو شرکت اکسان و موبیل است. سال 1870 شرکت استاندارد اویل توسط جان دیویس راکفلر ساخته شد. تا سال 1878 میلادی شرکت استاندارد اویل 95 درصد بازار پالایش آمریکا را به خود اختصاص داده بود. در سال 1882 میلادی راکفلر اتحادیه شرکت های استاندارد اویل را با هدف دور زدن قوانین محدود کننده اوهایو تشکیل داد. در سال 1890 قانون شرمن آنتی تراست در واکنش به انحصارطلبی شرکت استاندارد اویل در زمینه پالایشی تصویب شد. سرانجام در سال 1911 میلادی پس از سالها دیوان عالی آمریکا حکم به تقسیم اتحادیه استاندارد اویل داده که باعث تقسیم استاندارد اویل به 34 شرکت مختلف شد. با گذشت زمان شرکت جرسی استاندارد و سوکونی فعالیت های خود را در سراسر جهان گسترش دادند. شرکت جرسی استاندارد با مدیریت واتر تیگل به بزرگترین تولید کننده نفت تبدیل شد. در سال 1931 میلادی شرکت سوکونی با خرید وکیوم اویل نام این شرکت به سوکونی وکیوم تغییر داد. شرکت سوکونی وکیوم در سال 1955 به نام سوکونی موبیل اویل تغییر نام داد و در سال 1966 نیز نام آن به شرکت موبیل اویل تغییر کرد. شرکت جرسی استاندارد در سال 1972 میلادی نام خود را شرکت اکسان تغییر داد. اکسان به سرعت به برند تجاری محبوبی در آمریکا تبدیل شد. در دیگر کشورها شرکت های زیرمجموعه اکسان به استفاده از برند اِسو (Esso) ادامه دادند. برند اسو برای نخستین بار در سال 1926 به منظور معرفی محصولات پالایشی و روانکارهای اکسان شکل گرفت.

اکسان موبیل

شرکت موبیل در دهه 70 میلادی
در دهه 1970، اکسان، موبیل و دیگر شرکت های این گروه اکتشاف و توسعه فعالیت های خود به خارج از خاورمیانه را در دستور کار قرار داده و فعالیت هایشان در بازارهای دریای شمال، خلیج مکزیک، آفریقا و آسیا را افزایش دادند.

ادغام موبیل با شرکت اکسان
در سال 1998، دو شرکت اکسان و موبیل قرارداد 73.7 میلیارد دلاری برای ادغام و ایجاد شرکت جدیدی به نام اکسان موبیل، بزرگترین شرکت در جهان، را امضا کردند. اکسان و موبیل در سال 1999 فرآیند ادغام خود را تکمیل کرده و اکسان موبیل شکل گرفت.

فعالیت های شرکت موبیل
فعالیت های اکسان موبیل شامل تولید انرژی، اکتشاف ، استخراج نفت و تولید مواد شیمیایی می شوند. بخش اکتشاف منابع و تولید در سایت های واقع در 38 کشور جهان متمرکز است. بخش دیگر موبیل بر جنبه های پالایشی، تولید سوخت ، شبکه توزیع و بازاریابی متمرکز است. بخش مواد شیمیایی نیز بر تولید جهانی محصولات پتروشیمی و روانکارهای موبیل متمرکز است. همچنین شرکت اکسان موبیل اَویئیشن یکی از شرکت های زیر مجموعه اکسان موبیل در زمینه تولید سوخت جت برای بیش از 400 فرودگاه جهان فعال است.

انواع روغن موبیل Mobil Oil

روغن دنده صنعتی موبیل : می توان به مدل های محبوب Mobilgear SHC و Mobilgear XMP اشاره کرد .
روغن هیدرولیک موبیل : Mobil DTE و Mobil SHC روغن های هیدرولیک شرکت موبیل با پایه های مینرال و سنتتیک می باشند.
روغن هیدرولیک ضد آتش موبیل : Quaker Quintolubric 888 روغن هیدرولیک ضد آتش موبیل می باشد.
روغن کمپرسور هوا موبیل : مدل های Mobil Rarus و Mobil Rarus SHC روغن های کمپرسور VDL و PAO شرکت موبیل هستند.
روغن کمپرسور سرمایشی موبیل : Mobil Gargoyle و Mobil Gargoyle SHC برای کمپرسورهای سرمایشی استفاده می شوند.
روغن ترانسفورماتور موبیل : مدل Mobilect از اواع روغن ترانس موبیل می باشد.
روغن انتقال حرارت موبیل : Mobiltherm روغن حرارتی موبیل مناسب برای انواع سیستم های حرارتی می باشد.


روغن موبیل

گریس موبیل
گریس های موبیل انواع وسیعی از گریس های صنعتی با پایه های لیتیوم ، لیتیوم کمپلکس ، کلسیم ، مس ، PTFE و سیلیکون می باشند. که با NLGI گریدهای متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند. گریس موبیل یکی از پر فروشترین گریس های بازار در جهان می باشند. گریس Mobil در بسته بندی های 18 کیلویی و بشکه های 180 کیلویی تولید می شوند. از انواع گریس موبیل می توان به مدل های Mobilgrease وMobilith اشاره کرد .

بسته بندی روغن صنعتی موبیل
روغن صنعتی موبیل در سطل های 20 لیتری و بشکه های 208 لیتری تولید و عرضه می شوند.

آشنایی بیشتر با موبیل Mobil :

روغن موتور موبیل

فروش روغن موبیل
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن موبیل با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن موبیل صنعتی و نحوه نگهداری از انوع روغن و گریس موبیل راهنمایی می کنیم.

محصولات شرکت موبیل , Mobil

نمايش نتايج 1-25 (از 263)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط