شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil 1 5W50

Mobil 1 5W50

مشخصات و کاربرد Mobil 1 5W50

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobil 1 5W50 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobil 1 5W50 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Mobil 1 5W50 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور بنزینی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزMobil 1 5W50با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Mobil 1 5W50 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Mobil 1 5W50 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Mobil 1 5W50 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Mobil 1 5W50 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil 1 5W50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil 1 5W50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil 1 5W50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل 1 5W-50 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil 1 5W50: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil 1 5W50 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil 1 5W50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil 1 5W50

جستارهای مرتبط