شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Super S 10W-40

Mobil Super S 10W-40

مشخصات و کاربرد Mobil Super S 10W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobil Super S 10W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobil Super S 10W-40 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Mobil Super S 10W-40 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور بنزینی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Mobil Super S 10W-40 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور بنزینی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایا و خصوصیات Mobil Super S 10W-40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Mobil Super S 10W-40 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Mobil Super S 10W-40 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور بنزینیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobil Super S 10W-40 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil Super S 10W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Super S 10W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Super S 10W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن مویبل سوپر اس 10W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Super S 10W-40: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Super S 10W-40 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Super S 10W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil Super S 10W-40

جستارهای مرتبط