شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil Synt S Special V 5W-40

Mobil Synt S Special V 5W-40

مشخصات و کاربرد Mobil Synt S Special V 5W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobil Synt S Special V 5W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobil Synt S Special V 5W-40 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Mobil Synt S Special V 5W-40 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. Mobil Synt S Special V 5W-40 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Mobil Synt S Special V 5W-40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Mobil Synt S Special V 5W-40 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت استعلام قیمت Mobil Synt S Special V 5W-40 می توانید با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Mobil Synt S Special V 5W-40 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور بنزینی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil Synt S Special V 5W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil Synt S Special V 5W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil Synt S Special V 5W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن مویبل سینت اس اسپشیال 5W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil Synt S Special V 5W-40: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil Synt S Special V 5W-40 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil Synt S Special V 5W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil Synt S Special V 5W-40

جستارهای مرتبط