شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت فوکس , fuchs

شرکت فوکس , fuchs

فوکس , fuchs

روغن فوکس گریس فوکس روغن fuchs گریس fuchs

وب سايت شرکت فوکس , fuchs: 
http://www.fuchs-oil.com


شرکت فوکس فوکس پترولوب (‏Fuchs Petrolub AG‏) یکی از بزرگترین شرکت های مستقل جهان در زمینه تولید روانکار، روغن موتور، روغن صنعتی و گریس تخصصی ‏می باشد. این شرکت در سال 1931تاسیس شد و مرکز آن در شهر مانهایم کشور آلمان می باشد.
شرکت فوکس شامل 58 شرکت زیر مجموعه و دارای بیش از 5000 کارمند در سراسر جهان می باشد. در سال 2015 شرکت فوکس توانست برای اولین بار به درآمد حاصل از فروش 2 میلیارد دلاری دست پیدا کند. ‏
روغن فوکس


خرید روغن فوکس , خرید روغن صنعتی فوکس
روغن فوکس و انواع گریس فوکس توسط شرکت فوکس آلمان تولید می شود.روغن فوکس و گریس فوکس کارایی وسیع در صنایع مختلف دارند. زوغن شرکت فوکس به دو دسته کلی روغن موتور فوکس و روغن صنعتی فوکس تقسیم می شوند. پیش از خرید روغن فوکس اطلاعات فنی و بروشور دستگاه که توسط سازنده دستگاه منتشر می شود را مطالعه کنید. اگر قصد خرید روغن موتور فوکس را دارید با مطالعه دفترچه خودرو از استاندارد روغن مورد نیاز مطلع شوید تا روغن موتور فوکس مناسب را انتخاب کنید. قبل از خرید روغن صنعتی فوکس با مشاوره با تولیدکننده دستگاه و نمایندگی فوکس روغن فوکس یا گریس فوکس مناسب را انتخاب کنید. اگر اطلاعاتی از روغنی که باید در دستگاه مصرف کنید قبل از خرید روغن صنعتی فوکس با سازنده دستگاه تماس بگیرید و از استانداردهای مورد نیاز روغن و گرید روغن مطلع شوید. محصولات شرکت فوکس بسیار گسترده می باشد و شامل روغن و گریسهای تخصصی برای مصارف صنعتی مختلف می باشد. همچنین انواع روغن صنعتی فوکس با دو پایه سنتتیک و مینرال تولید می شوند. مدل های مختلف روغن فوکس یا گریس فوکس برای مصارف مختلف در انواع تجهیزات و دستگاه ها تولید شده اند. هرگز بدون اطلاعات فنی دستگاه اقدام به خرید روغن فوکس یا خرید گریس فوکس نکنید. همچنین در هنگام خرید روغن صنعتی فوکس به ویسکوزیته روغن توجه کنید. مصرف روغن صنعتی فوکس با ویسکوزیته اشتباه می تواند باعث خسارت شود.

روغن صنعتی فوکس
روغن صنعتی فوکس در گریدها و مدل های مختلف تولید می شوند. انواع روغن صنعتی فوکس برای استفاده در صنایع مختلف تولید شده اند. از انواع روغن صنعتی فوکس می توان به روغن کمپرسور فوکس، روغن دنده صنعتی فوکس، روغن ترانسفورماتور فوکس، روغن توربین فوکس، روغن فلزکاری فوکس، روغن محافظ فوکس، روغن ضد زنگ فوکس، روغن موتور فوکس، روغن هیدرولیک فوکس، روغن هیدرولیک ضد آتش فوکس و انواع گریس فوکس اشاره کرد.

فروش روغن فوکس
در صورت نیاز به مشاوره فروش روغن فوکس یا فروش گریس فوکس با بخش فروش ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن فوکس، نحوه نگهداری، حمل و نقل و استفاده روغن فوکس و گریس فوکس راهنمایی می کنیم.

خرید گریس فوکس
شرکت فوکس آلمان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گریس تخصصی می باشد. گریس فوکس با پایه های مختلف جهت مصارف متفاوت تولید می شوند. قبل از خرید گریس فوکس با مطالعه راهنمای دستگاه و کسب اطلاعات کافی در مورد پایه و گرید گریس مورد نیاز اقدام به انتخاب و خرید گریس فوکس مناسب بکنید. در هنگام خرید گریس فوکس به گرید آن دقت کنید گریدهای گریس فوکس اکثرا 000، 00، 0، 1، 2، 3 می باشند. که بسته به نوع مصرف و جایی که مورد استفاده قرار می گیرند باید گرید مناسب انتخاب شود.

محصولات شرکت فوکس , fuchs

نمايش نتايج 1-25 (از 158)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط