شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS ECOCOOL 3809 SG

FUCHS ECOCOOL 3809 SG

مشخصات و کاربرد FUCHS ECOCOOL 3809 SG

FUCHS ECOCOOL 3809 SG زیر مجموعه سیال فلزکاری , روغن برش است. واردات FUCHS ECOCOOL 3809 SG از شرکت فوکس , fuchs انجام می گیرد. FUCHS ECOCOOL 3809 SG با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه سیال فلزکاری , روغن برش راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. آنالیز خواص شمیایی FUCHS ECOCOOL 3809 SG مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای FUCHS ECOCOOL 3809 SG می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی FUCHS ECOCOOL 3809 SG در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور FUCHS ECOCOOL 3809 SG با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و FUCHS ECOCOOL 3809 SG باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها سیال فلزکاری , روغن برش به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS ECOCOOL 3809 SG

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS ECOCOOL 3809 SG با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS ECOCOOL 3809 SG راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش فوکس ECOCOOL 3809 SG نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS ECOCOOL 3809 SG: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS ECOCOOL 3809 SG : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS ECOCOOL 3809 SG تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS ECOCOOL 3809 SG

جستارهای مرتبط