شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS ECOCOOL S-HL

FUCHS ECOCOOL S-HL

مشخصات و کاربرد FUCHS ECOCOOL S-HL

FUCHS ECOCOOL S-HL زیر مجموعه سیال فلزکاری , روغن برش است. واردات FUCHS ECOCOOL S-HL از شرکت فوکس , fuchs انجام می گیرد. FUCHS ECOCOOL S-HL با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده FUCHS ECOCOOL S-HL در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار سیال فلزکاری , روغن برش باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزFUCHS ECOCOOL S-HLبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای FUCHS ECOCOOL S-HL می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی FUCHS ECOCOOL S-HL در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت FUCHS ECOCOOL S-HL با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما FUCHS ECOCOOL S-HL با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس فوکس , fuchs به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS ECOCOOL S-HL

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS ECOCOOL S-HL با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS ECOCOOL S-HL راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش فوکس ECOCOOL S-HL نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS ECOCOOL S-HL: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS ECOCOOL S-HL : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS ECOCOOL S-HL تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS ECOCOOL S-HL

جستارهای مرتبط