شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

شرکت شل , Shell

شرکت شل , Shell

شل , Shell

روغن شل گریس شل روغن Shell گریس Shell

وب سايت شرکت شل , Shell: 
http://www.shell.com


شرکت شل (Shell oil company) شرکت رويال داچ شل شرکت چند ملیتی و بزرگترین شرکت نفتی اروپا می باشد. مرکز شرکت شل در شهر لاهه کشور هلند واقع شده است. بخش های مهمی ازاین شرکت بزرگ نفتی و ادارات مهم آن در شهر لندن بریتانیا می باشد. شرکت رویال داچ شل در سال 1907 با ادغام 2 شرکت بزرگ رویال داچ و شل که دو شرکت هلندی و بریتانیایی بودند تاسیس شد. شرکت شل در راستای رقابت با شرکت استاندارد اویل که رقیب آمریکایی آن بود تاسیس شد. شرکت شل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان است. امروزه سهام شرکت شل در بورس آمریکا و اروپا قابل معامله می باشد. شرکت شل در اکثر نقاط مختلف جهان فعال ودارای شعبات بسیار و سایت استخراج و پالایش فراورده های نفتی می باشد. فعاليت اصلي شرکت شل اکتشاف، استخراج نفت و همچنین پالايش و توزيع فراورده های نفتي است. شل همچنين در زمينه تولید انرژی فعاليت گسترده ای دارد. با پیشرفت تکنولوژی شرکت شل در زمینه انرژی های نوین و تجديد شونده، مانند انرژي بادی، خورشيدی و هيدروژنی نیز فعال است. همچنين شرکت شل يکی از بزرگترين توليدکنندگان انواع روانکار می باشد. امروزه روغن موتور شل از پرمصرفترین و با کیفیتترین روغن موتورهای موجود در بازار مباشد. همچنین انواع روغن صنعتي شل و گريس شل با بهترین کیفیت و استانداردهای روز تولید شده و در صنایع مختلف کاربرد گسترده ای دارند..


خرید روغن صنعتی شل
شرکت شل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی تولید کننده انواع روغن موتور شل و روغن صنعتی شل می باشد. امروزه روغن صنعتی شل یکی از پر مصرفترین روانکارهای مصرفی در صنایع مختلف نظیر سیمان، پتروشیمی، تولید برق، خودروسازی، مواد غذایی و ... می باشد. روغن صنعتی شل شامل انواع مختلفی از روغن می باشد که برای مصارف صنعتی با برند شل تولید می شود. قبل از خرید روغن شل اطلاعات تولیدکننده دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب استفاده کنید. با خرید روغن شل مناسب از صدمات احتمالی به دستگاه خود جلوگیری کنید.
روغن صنعتي شل

انواع روغن شل
از انواع روغن صنعتی شل می توان به روغن کمپرسور شل، روغن دنده شل، روغن توربین شل، روغن حرارتی شل، روغن تراش شل، روغن نسوز شل و... اشاره کرد. همچنین شرکت شل تولیدکننده انواع روغن موتور شل، روغن موتور دریایی شل و روانکارهای هوایی با برند ایروشل نیز می باشد.

فروش روغن شل
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن شل با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن شل و مصرف و نگهداری از انواع روغن و گریس شل راهنمایی می کنیم.

با شرکت شل بيشتر آشنا شويد:

تاريخچه شرکت نفتي شل توليد کننده روغن شل

9 روش شرکت شل براي کاهش خرابي دستگاه

مزاياي روغن موتور شل سنتتيک


روغن شلروغن موتور شل


روغن موتور شل (Shell Motor Oil)
روغن موتور shell با دو نوع پایه مینرال یا سنتتیک تولید می شود. در تولید روغن موتور شل از مواد افزودنی مرغوب و مناسب استفاده شده است. از خصوصیات روغن موتور بنزینی شل (Shell motor oil) می توان به قابلیت كاهش دهنده اصطكاك بين قطعات، كاهش سايش قطعات موتور اشاره کرد. همچنین روغن موتور شل قابلیت پاک کنندگی و تميز نگاه داشتن قطعات داخل موتور از آلودگی های حاصل از تجزيه روغن موتور و دوده را دارد. روغن موتور شل با نام روغن هلیکس (Helix) تولید و عرضه می شود. روغن موتور Shell باعث کاهش رسوبات و نشکیل لجن می شود. همچنین تونایی آب بندی بین سیلندر و پیستون را دارد و به خنك کردن قطعات داخل موتور کمک می کند. همچنین روغن موتور شل حاوی مواد افزودنی ضد کف و مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی است.

روغن حرارتی شل (Shell Heat Transfer Oil)
یکی از محصولات تولیدی شرکت شل برای انتقال حرارت در سیستم های بسته shell heat transfer oil می باشد. روغن حرارتی شل بی بو و غیرسمی است و طول عمر طولانی دارد. روغن حرارتی shell دربازه دمایی استاندارد کار می کند و با دیگر روغن‌های انتقال حرارت سازگاری دارد. از خصوصیات آن می توان به عدم ایجاد خوردگی و فرسایش در تجهیزات سازگاری با اجزای سیستم مانند کاسه نمدها اشاره کرد. روغن حرارتی شل باعث انتقال سریع و کارآمد گرما در سیستم می شود و از افزایش دماهای بالا در سیستم حرارتی جلوگیری می کند. در مقابل هیدرولیز شدن پایداری خوبی دارد و در برابراکسید شدن و تشکیل امولسیون با آبشار بخار مقاومت دارد.

روغن ترانس شل (Shell Transformer Oil)
روغن ترانسفورماتور شل با نام Shell Diala یکی از روغن های مرغوب جهت استفاده در ترانسفورماتورهای برق می باشد. روغن ترانس Shell Diala قدرت دی‌الکتریک بالا دارد. ویسکوزیته پایین روغن ترانس شل به راه اندازی در هوای سرد کمک می کند. روغن ترانس Shell Diala عاری از اسیدهای غیر ارگانیک و ازقلیا و سولفور خورنده است. این روغن مقاومت در برابر نامیزه شدن و لجن نشدن در شرایط کار عادی دارد. روغن ترانس Shell Diala پایداری حرارت بالا و نقطهٔ ریزش پایین دارد. ضد زنگ و اکسیداسیون ، نقطه اشتعال بالا ، کشش سطحی بالا و PCBs پایین از سایر خصوصیات روغن ترانس شل است.

روغن هیدرولیک شل (Shell Hydraulic Oil)
روغن هیدرولیک شل با نام Shell Tellus تولید می شود. روغن هیدرولیک Shell Tellus با دو پایه مینرال و سنتتیک به بازار عرضه می گردد. روغن هیدرولیک شل برای استفاده در دستگاه ها و تجهیزات سیستم های هیدرولیک صنعتی، سیستم های انتقال قدرت هیدرولیکی، سیستم های گردشی و پرسهای سبک و سنگین مناسب می باشد. همچنین روغن هیدرولیک Shell Tellus در خودروهایی که دارای فرمان هیدرولیک هستند نیز استفاده می شود. که باعث انتقال نیرو بهتر از فرمان به چرخ ها جهت چرخیدن می گردد. روغن هیدرولیک در برابر اکسیداسیون مقاوم می باشد. روغن هیدرولیک شل در سیستم های هیدرولیک و صنایع مختلف مصرف بالایی دارد.

روغن کمپرسور شل (Shell Compressor Oil)
روغن کمپرسور شل با نام Shell Corena تولید می شود. روغن کمپرسور شل با پایه های مینرال و پلی آلفا آلفین تولید می گردد. روغن کمپرسور هوای شل استانداردروغن VDL را دارد. روغن Shell Corena جهت استفاده در کمپرسور پیستونی و کمپرسور اسکروو تیغهای ون کاربرد دارد. از ویژگی‌های روغن کمپرسورشل می‌توان به آزاد سازی سریع هوا بدون ایجاد کف در سیستم اشاره کرد. روغن کمپرسور Shell Corena در گریدهای 32، 46، 68، 100، 150 تولید و عرضه را می شوند. روغن کمپرسور گرید پایین از سیالیت بیشتری نسبت به گریدهای بالاتر برخوردارند. همچنین روغن کمپرسور شل Shell Corena PAO با پایه سنتتیک کیفیت بهتری نسبت به نمونه های مینرال دارد.

روغن توربین شل (Shell Turbine Oil)
روغن Shell Turbo برای مصرف در انواع توربین تولید می شود. روغن توربین شل مقاوم در برابر اكسيداسيون و حرارت می باشد. روغن توربین Shell از قطعات توربین در برابر زنگ زدگي و خوردگی محافظت می کند . روغن Shell Turbo دارای قابلیت جدا سازی از هوا می باشد . این روغن ضد کف بوده و ازایجاد رسوب ، لجن و آلودگی در سیستم جلوگیری می کند.

گریس شل (Shell Grease)
گریس شل تنوع بسیاری دارد. انواع گریس Shell با پایه های متنوع همچون لیتیوم ، کلیسم و لیتیوم کمپلکس تولید می شود. گریس Shell در صنایع مختلف نظیر دریایی، هوایی ، خودرو سازی و ... کاربرد دارند. گریس های شل برای صنایع هوایی با برند آیروشل تولید می شوند. از خانواده پر مصرف گریس ها شل می توان به موارد زیر اشده کرد:
Shell Gadus
Shell Malleus
Shell Cassida
Shell Rhodina
Shell Albida
Shell Alvania

محصولات شرکت شل , Shell

نمايش نتايج 1-25 (از 426)
صفحه قبل1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10صفحه بعد

      
جستارهای مرتبط