شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Argina S 40

Shell Argina S 40

Shell Argina S 40

مشخصات و کاربرد Shell Argina S 40

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Argina S 40 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور ترانک پیستون قرار دارد. Shell Argina S 40 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Argina S 40 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور ترانک پیستون جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Shell Argina S 40 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور ترانک پیستون موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Shell Argina S 40 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Shell Argina S 40 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Argina S 40 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Argina S 40 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Argina S 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Argina S 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Argina S 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل آرجاینا اس 40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Argina S 40: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Argina S 40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Argina S 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Argina S 40

جستارهای مرتبط