شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Argina XL 40

Shell Argina XL 40

Shell Argina XL 40

مشخصات و کاربرد Shell Argina XL 40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Argina XL 40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور ترانک پیستون است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Argina XL 40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Argina XL 40 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور ترانک پیستون جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Shell Argina XL 40 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات Shell Argina XL 40 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Argina XL 40 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Shell Argina XL 40 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Argina XL 40 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Argina XL 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Argina XL 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Argina XL 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل آرجاینا ایکس ال 40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Argina XL 40: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Argina XL 40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Argina XL 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Argina XL 40

جستارهای مرتبط