شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Argina X 40

Shell Argina X 40

Shell Argina X 40

مشخصات و کاربرد Shell Argina X 40

Shell Argina X 40 زیر مجموعه روغن موتور ترانک پیستون است. واردات Shell Argina X 40 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Argina X 40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Argina X 40 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور ترانک پیستون باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Argina X 40با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Shell Argina X 40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Argina X 40 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Argina X 40 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور ترانک پیستونضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Argina X 40 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Argina X 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Argina X 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Argina X 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل آرجاینا ایکس 40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Argina X 40: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Argina X 40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Argina X 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Argina X 40

جستارهای مرتبط