شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Alvania EP (LF) 2

Shell Alvania EP (LF) 2

Shell Alvania EP (LF) 2

مشخصات و کاربرد Shell Alvania EP (LF) 2

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Alvania EP (LF) 2 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Shell Alvania EP (LF) 2 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش Shell Alvania EP (LF) 2 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات گریس صنعتی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از مزایای Shell Alvania EP (LF) 2 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Alvania EP (LF) 2 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Alvania EP (LF) 2 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Alvania EP (LF) 2 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Alvania EP (LF) 2

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Alvania EP (LF) 2 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Alvania EP (LF) 2 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس شل آلوانیا ای پی 2 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Alvania EP (LF) 2: گریس لیتیوم
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Alvania EP (LF) 2 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Alvania EP (LF) 2 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Alvania EP (LF) 2

جستارهای مرتبط