شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Alvania EP (LF) 0

Shell Alvania EP (LF) 0

Shell Alvania EP (LF) 0

مشخصات و کاربرد Shell Alvania EP (LF) 0

Shell Alvania EP (LF) 0 زیر مجموعه گریس صنعتی است. واردات Shell Alvania EP (LF) 0 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Alvania EP (LF) 0 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Alvania EP (LF) 0 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از خصوصیات Shell Alvania EP (LF) 0 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Alvania EP (LF) 0 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Shell Alvania EP (LF) 0 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Alvania EP (LF) 0 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Alvania EP (LF) 0

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Alvania EP (LF) 0 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Alvania EP (LF) 0 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس شل آلوانیا ای پی 0 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Alvania EP (LF) 0: گریس لیتیوم
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Alvania EP (LF) 0 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Alvania EP (LF) 0 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Alvania EP (LF) 0

جستارهای مرتبط