شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

9 روش شرکت شل برای کاهش خرابی دستگاه

9 روش شرکت شل برای کاهش خرابی دستگاه
9 نکته برتر که توسط کارشناسان شرکت شل جمع آوری شده است تا زمان تعویض روغن دستگاه و ریسک خرابی به حداقل برسد.

1.انبارداری

انبارداری از نکات ضروری در حفظ سلامت روانکارها می باشد. خاک، آب و حرارت مواردی هستند که می توانند باعث ایجاد مشکل در سلامت انواع روغن و گریس شوند. چیدمان صحیح کالا و انتخواب دمای مناسب محیط از نکات کلیدی انبار خوب می باشد.

2.انتخواب روانکار مناسب

همه روغن ها مناسب استفاده در هر نقطه از دستگاه نمی باشند. با مشاوره با ما و تولید کننده دستگاه خود با مشخصات دستگاه خود بیشتر آشنا شوید تا با انتخواب روغن مناسب زمان سرویس دستگاه را به حداقل برسانید.

3. بازدید منظم

خرابی دستگاه و توقف آن بدون برنامه ریزی نتیجه عدم رعایت مواردی مهمی است که دستگاه شما را به این نقطه می رساند. بازدید منظم و پیش بینی سلامت دستگاه از نکات مهمی است که باید توسط کارشناسان و مطابق اطلاعات تولید کننده به صورت منظم انجام گیرد تا از سلامت قسمت های مختلف و مهم دستگاه شما که می توانند باعث بروز مشکل در سیستم شود مطمئن شوید.

4.ارزیابی مجموعه

مجموعه شما به صورت رسمی و توسط کارشناسان مجرب هر 2 سال یک بار باید مورد ارزیابی قرارگیرد تا از سلامت کل مجموعه اطمینان حاصل شود. این ارزیابی می تواند در نحوه انبارداری مناسب و استفاده از محصول مناسب مطابق اطلاعات شرکت شل توسط کارشناسان تامین کننده شما صورت گیرد.

5.استفاده از روغن های با تکنولوژی جدید شرکت شل

استفاده از روغن های سنتتیک جدید با تکنولوژی بالا می تواند باعث افزایش عمر دستگاه شما شده و همچنین باعث کاهش نیاز به کنترل و تعویض روغن در بازه زمانی کوتاه می گردد.

6. همه قطعات دستگاه را بررسی کنید

عملکرد قطعات دستگاه شما می تواند بر میزان کارایی روانکار تاثیر بگذارد. همیشه درپوش و نواحی که احتمال ریزش روغن از آن وجود دارد را کنترل کنید. همچنین با کنترل خوردگی و زنگ زدگی در دستگاه اطمینان پیدا کنید که روغن وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد.

7.محیط را تمیز کنید و از آلوده شدن روغن جلوگیری کنید

محیط انبار و دستگاه و وسایل حمل و نقل را تمیز نگه دارید تا از آلوده شدن روغن با آب یا سایر روغن ها جلوگیری شود. آلودگی روغن می تواند عملکرد دستگاه شما را تحت تاثیر قرار دهد.

8. کنترل فشار روغن و سرعت جریان

سرعت جریان و فشار روغن را در دستگاه کنترل کنید تا در وضعیت مناسب باشد و باعث توقف ناگهانی دستگاه نشود.

9. نمونه گیری و آزمایش روغن

با نمونه گیری و آزمایش مرتب از روغن از سلامت آن مطمئن شوید.
روش شرکت شل برای کاهش خرابی دستگاه


جستارهای مرتبط

علمی و آموزشی

نتایج قرعه کشی

برنده 1 دستگاه 206

مهر سال 1400معرفی شرکت ها

رويدادها
جشنواره و قرعه کشی روغن صنعت

نمونه محصولات