شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Aircol PD 100

Castrol Aircol PD 100

مشخصات و کاربرد Castrol Aircol PD 100

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Castrol Aircol PD 100 می باشد. که در مجموعه روغن کمپرسور هوا است. که از محصولات شرکت کاسترول , Castrol می باشد. Castrol Aircol PD 100 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن کمپرسور هوا راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت کاسترول , Castrol می باشد. از خصوصیات و مزایای Castrol Aircol PD 100 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Castrol Aircol PD 100 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Castrol Aircol PD 100 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Castrol Aircol PD 100 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن کمپرسور هوا کاسترول , Castrol به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Castrol Aircol PD 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Aircol PD 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Aircol PD 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا کاسترول Aircol PD 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Aircol PD 100: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Aircol PD 100 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Aircol PD 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Aircol PD 100

جستارهای مرتبط