شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Autran MBX

BP Autran MBX

مشخصات و کاربرد BP Autran MBX

BP Autran MBX زیر مجموعه روغن دنده اتوماتیک , ATF است. واردات BP Autran MBX از شرکت بی پی , bp انجام می گیرد. BP Autran MBX با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزBP Autran MBXبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات BP Autran MBX می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. BP Autran MBX در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور BP Autran MBX با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده اتوماتیک , ATFضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل BP Autran MBX نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن دنده اتوماتیک , ATF به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید BP Autran MBX

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Autran MBX با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Autran MBX راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده اتوماتیک , ATF بی پی Autran MBX نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Autran MBX: روغن دنده اتوماتیک , ATF
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Autran MBX : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Autran MBX تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Autran MBX

جستارهای مرتبط