شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Bezora 5013 B

BP Bezora 5013 B

مشخصات و کاربرد BP Bezora 5013 B

BP Bezora 5013 B زیر مجموعه سیال فلزکاری , روغن برش است. واردات BP Bezora 5013 B از شرکت بی پی , bp انجام می گیرد. BP Bezora 5013 B با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه سیال فلزکاری , روغن برش راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت BP Bezora 5013 B نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی BP Bezora 5013 B مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایا و خصوصیات BP Bezora 5013 B می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی BP Bezora 5013 B به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش BP Bezora 5013 B با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف سیال فلزکاری , روغن برشضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل BP Bezora 5013 B نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها سیال فلزکاری , روغن برش به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید BP Bezora 5013 B

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Bezora 5013 B با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Bezora 5013 B راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش بی پی Bezora 5013 B نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Bezora 5013 B: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Bezora 5013 B : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Bezora 5013 B تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Bezora 5013 B

جستارهای مرتبط