شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Quendila AN 22 D

BP Quendila AN 22 D

مشخصات و کاربرد BP Quendila AN 22 D

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده BP Quendila AN 22 D می باشد. که در مجموعه سیال فلزکاری , روغن برش است. که از محصولات شرکت بی پی , bp می باشد. BP Quendila AN 22 D با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. پخش عمده و فروش BP Quendila AN 22 D به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار سیال فلزکاری , روغن برش باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی BP Quendila AN 22 D مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات BP Quendila AN 22 D می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. BP Quendila AN 22 D در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش BP Quendila AN 22 D با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل BP Quendila AN 22 D نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها سیال فلزکاری , روغن برش به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید BP Quendila AN 22 D

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Quendila AN 22 D با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Quendila AN 22 D راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش بی پی Quendila AN 22 D نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Quendila AN 22 D: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Quendila AN 22 D : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Quendila AN 22 D تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Quendila AN 22 D

جستارهای مرتبط