شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobil SHC PM 220

Mobil SHC PM 220

مشخصات و کاربرد Mobil SHC PM 220

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Mobil SHC PM 220 و انواع روانکارها می باشد. Mobil SHC PM 220 از انواع محصولات روغن گردشی است.که شرکت موبیل , Mobil تولید کننده آن می باشد. Mobil SHC PM 220 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.پخش عمده و فروش Mobil SHC PM 220 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن گردشی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزMobil SHC PM 220با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Mobil SHC PM 220 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Mobil SHC PM 220 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Mobil SHC PM 220 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Mobil SHC PM 220 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن گردشی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Mobil SHC PM 220

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobil SHC PM 220 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobil SHC PM 220 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موبیل اس اچ سی پی ام 220 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobil SHC PM 220: روغن گردشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobil SHC PM 220 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobil SHC PM 220 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobil SHC PM 220

جستارهای مرتبط