شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Irus Fluid C

Shell Irus Fluid C

Shell Irus Fluid C

مشخصات و کاربرد Shell Irus Fluid C

فروش و پخش عمده Shell Irus Fluid C اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن هیدرولیک ضد آتش و تولید شرکت شل , Shell می باشد. Shell Irus Fluid C با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Irus Fluid C دارا می باشد. از نکات مهم در سلامت Shell Irus Fluid C نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Shell Irus Fluid C با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن هیدرولیک ضد آتش موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای Shell Irus Fluid C می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Irus Fluid C در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Irus Fluid C با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Irus Fluid C باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Irus Fluid C

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Irus Fluid C با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Irus Fluid C راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول شل ایروس سی نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Irus Fluid C: روغن هیدرولیک ضد آتش
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Irus Fluid C : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Irus Fluid C تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Irus Fluid C

جستارهای مرتبط