شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total Multis XLT 2‎

Total Multis XLT 2‎

مشخصات و کاربرد Total Multis XLT 2‎

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Total Multis XLT 2‎ می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت توتال , Total‏ می باشد. Total Multis XLT 2‎ با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Total Multis XLT 2‎ به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت توتال , Total‏ می باشد. از مزایای Total Multis XLT 2‎ می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Total Multis XLT 2‎ در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Total Multis XLT 2‎ با واحد فروش ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Total Multis XLT 2‎ نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Total Multis XLT 2‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total Multis XLT 2‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total Multis XLT 2‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس صنعتی توتال Multis XLT 2‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total Multis XLT 2‎: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Total Multis XLT 2‎ : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total Multis XLT 2‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total Multis XLT 2‎

جستارهای مرتبط