شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎

Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎

مشخصات و کاربرد Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت توتال , Total‏ می باشد. Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار گریس صنعتی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به گریس صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس توتال , Total‏ به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس لیتیوم کمپلکس توتال MULTIS COMPLEX SHD 460‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎: گریس لیتیوم کمپلکس
پایه محصول:
شرکت سازنده Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total MULTIS COMPLEX SHD 460‎

جستارهای مرتبط