شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total Isovoltine II

Total Isovoltine II

مشخصات و کاربرد Total Isovoltine II

شرکت توتال , Total‏ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Total Isovoltine II از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن ترانسفورماتور قرار دارد. Total Isovoltine II با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن ترانسفورماتور جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Total Isovoltine II با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن ترانسفورماتور موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Total Isovoltine II می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Total Isovoltine II به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Total Isovoltine II با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Total Isovoltine II نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس توتال , Total‏ به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Total Isovoltine II

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total Isovoltine II با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total Isovoltine II راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن ترانسفورماتور توتال ایزوولتین نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total Isovoltine II: روغن ترانسفورماتور
پایه محصول:
شرکت سازنده Total Isovoltine II : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total Isovoltine II تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total Isovoltine II

جستارهای مرتبط