شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip DICREA 150

Agip DICREA 150

مشخصات و کاربرد Agip DICREA 150

Agip DICREA 150 زیر مجموعه روغن کمپرسور هوا است. واردات Agip DICREA 150 از شرکت آجیپ , Agip انجام می گیرد. Agip DICREA 150 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Agip DICREA 150 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن کمپرسور هوا جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزAgip DICREA 150 با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Agip DICREA 150 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Agip DICREA 150 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Agip DICREA 150 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Agip DICREA 150 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن کمپرسور هوا آجیپ , Agip به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Agip DICREA 150

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip DICREA 150 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip DICREA 150 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور آجیپ دیکرا 150 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip DICREA 150: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip DICREA 150 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip DICREA 150 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip DICREA 150

جستارهای مرتبط