شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip GREASE NF 2

Agip GREASE NF 2

مشخصات و کاربرد Agip GREASE NF 2

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Agip GREASE NF 2 می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت آجیپ , Agip می باشد. Agip GREASE NF 2 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش Agip GREASE NF 2 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. Agip GREASE NF 2 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Agip GREASE NF 2 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Agip GREASE NF 2 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Agip GREASE NF 2 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Agip GREASE NF 2 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس آجیپ , Agip به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Agip GREASE NF 2

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip GREASE NF 2 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip GREASE NF 2 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس آجیپ ان اف 2 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip GREASE NF 2: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip GREASE NF 2 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip GREASE NF 2 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip GREASE NF 2

جستارهای مرتبط