شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Clavus G 32

Shell Clavus G 32

Shell Clavus G 32

مشخصات و کاربرد Shell Clavus G 32

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Clavus G 32 و انواع روانکارها می باشد. Shell Clavus G 32 از انواع محصولات روغن کمپرسور سرمایشی است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Clavus G 32 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Clavus G 32با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Shell Clavus G 32 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Shell Clavus G 32 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت استعلام قیمت Shell Clavus G 32 می توانید با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Clavus G 32 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Clavus G 32

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Clavus G 32 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Clavus G 32 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل کلاووس جی 32 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Clavus G 32: روغن کمپرسور سرمایشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Clavus G 32 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Clavus G 32 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Clavus G 32

جستارهای مرتبط