شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco GLYTEX HFC 46

Texaco GLYTEX HFC 46

مشخصات و کاربرد Texaco GLYTEX HFC 46

فروش و پخش عمده Texaco GLYTEX HFC 46 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن هیدرولیک ضد آتش و تولید شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco GLYTEX HFC 46 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Texaco GLYTEX HFC 46 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت Texaco GLYTEX HFC 46 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Texaco GLYTEX HFC 46 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن هیدرولیک ضد آتش موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای Texaco GLYTEX HFC 46 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco GLYTEX HFC 46 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Texaco GLYTEX HFC 46 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن هیدرولیک ضد آتشضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco GLYTEX HFC 46 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن هیدرولیک ضد آتش تگزاکو , Texaco به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Texaco GLYTEX HFC 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco GLYTEX HFC 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco GLYTEX HFC 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک ضد آتش تگزاکو GLYTEX HFC 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco GLYTEX HFC 46: روغن هیدرولیک ضد آتش
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco GLYTEX HFC 46 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco GLYTEX HFC 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco GLYTEX HFC 46

جستارهای مرتبط