شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco REGAL EP 220

Texaco REGAL EP 220

مشخصات و کاربرد Texaco REGAL EP 220

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Texaco REGAL EP 220 و انواع روانکارها می باشد. Texaco REGAL EP 220 از انواع محصولات روغن توربین است.که شرکت تگزاکو , Texaco تولید کننده آن می باشد. Texaco REGAL EP 220 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. پخش عمده و فروش Texaco REGAL EP 220 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن توربین باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Texaco REGAL EP 220 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن توربین موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات Texaco REGAL EP 220 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Texaco REGAL EP 220 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco REGAL EP 220 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Texaco REGAL EP 220 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات روغن توربین تگزاکو , Texaco به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Texaco REGAL EP 220

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco REGAL EP 220 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco REGAL EP 220 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن توربین تگزاکو REGAL EP 220 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco REGAL EP 220: روغن توربین
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco REGAL EP 220 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco REGAL EP 220 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco REGAL EP 220

جستارهای مرتبط