شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco TRANSULTEX R 20

Texaco TRANSULTEX R 20

مشخصات و کاربرد Texaco TRANSULTEX R 20

Texaco TRANSULTEX R 20 زیر مجموعه سیال فلزکاری , روغن برش است. واردات Texaco TRANSULTEX R 20 از شرکت تگزاکو , Texaco انجام می گیرد. Texaco TRANSULTEX R 20 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار سیال فلزکاری , روغن برش باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Texaco TRANSULTEX R 20 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Texaco TRANSULTEX R 20 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Texaco TRANSULTEX R 20 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Texaco TRANSULTEX R 20 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Texaco TRANSULTEX R 20 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها سیال فلزکاری , روغن برش به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco TRANSULTEX R 20

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco TRANSULTEX R 20 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco TRANSULTEX R 20 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش تگزاکو TRANSULTEX R 20 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco TRANSULTEX R 20: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco TRANSULTEX R 20 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco TRANSULTEX R 20 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco TRANSULTEX R 20

جستارهای مرتبط