شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco TEXATHERM 46

Texaco TEXATHERM 46

مشخصات و کاربرد Texaco TEXATHERM 46

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Texaco TEXATHERM 46 و انواع روانکارها می باشد. Texaco TEXATHERM 46 از انواع محصولات روغن انتقال حرارت است.که شرکت تگزاکو , Texaco تولید کننده آن می باشد. Texaco TEXATHERM 46 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن انتقال حرارت راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن انتقال حرارت باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco TEXATHERM 46با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Texaco TEXATHERM 46 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco TEXATHERM 46 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Texaco TEXATHERM 46 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن انتقال حرارتضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco TEXATHERM 46 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco TEXATHERM 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco TEXATHERM 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco TEXATHERM 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن انتقال حرارت تگزاکو TEXATHERM 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco TEXATHERM 46: روغن انتقال حرارت
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco TEXATHERM 46 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco TEXATHERM 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco TEXATHERM 46

جستارهای مرتبط