شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS RENISO S/SP SERIES

FUCHS RENISO S/SP SERIES

مشخصات و کاربرد FUCHS RENISO S/SP SERIES

FUCHS RENISO S/SP SERIES زیر مجموعه روغن کمپرسور سرمایشی است. واردات FUCHS RENISO S/SP SERIES از شرکت فوکس , fuchs انجام می گیرد. FUCHS RENISO S/SP SERIES با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. از نکات مهم در سلامت FUCHS RENISO S/SP SERIES نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت فوکس , fuchs می باشد. از مزایای FUCHS RENISO S/SP SERIES می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. FUCHS RENISO S/SP SERIES در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت استعلام قیمت FUCHS RENISO S/SP SERIES می توانید با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما FUCHS RENISO S/SP SERIES با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس فوکس , fuchs به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS RENISO S/SP SERIES

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS RENISO S/SP SERIES با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS RENISO S/SP SERIES راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور سرمایشی فوکس RENISO S/SP SERIES نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS RENISO S/SP SERIES: روغن کمپرسور سرمایشی
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS RENISO S/SP SERIES : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS RENISO S/SP SERIES تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS RENISO S/SP SERIES

جستارهای مرتبط