شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30

FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30

مشخصات و کاربرد FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30

FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 زیر مجموعه روغن موتور بنزینی است. واردات FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 از شرکت فوکس , fuchs انجام می گیرد. FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور بنزینی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور بنزینی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی فوکس TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS TITAN GT1 Longlife III SAE 5W-30

جستارهای مرتبط