شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Optigear BM 68

Castrol Optigear BM 68

مشخصات و کاربرد Castrol Optigear BM 68

شرکت کاسترول , Castrol یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Castrol Optigear BM 68 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن دنده صنعتی قرار دارد. Castrol Optigear BM 68 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولCastrol Optigear BM 68 دارا می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزCastrol Optigear BM 68با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Castrol Optigear BM 68 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Castrol Optigear BM 68 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Castrol Optigear BM 68 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Castrol Optigear BM 68 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Optigear BM 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Optigear BM 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Optigear BM 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی کاسترول Optigear BM 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Optigear BM 68: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Optigear BM 68 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Optigear BM 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Optigear BM 68

جستارهای مرتبط