شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Optigear BM 100

Castrol Optigear BM 100

مشخصات و کاربرد Castrol Optigear BM 100

Castrol Optigear BM 100 زیر مجموعه روغن دنده صنعتی است. واردات Castrol Optigear BM 100 از شرکت کاسترول , Castrol انجام می گیرد. Castrol Optigear BM 100 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Castrol Optigear BM 100 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Castrol Optigear BM 100 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Castrol Optigear BM 100 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Castrol Optigear BM 100 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Castrol Optigear BM 100 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Castrol Optigear BM 100 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Optigear BM 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Optigear BM 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Optigear BM 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی کاسترول Optigear BM 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Optigear BM 100: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Optigear BM 100 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Optigear BM 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Optigear BM 100

جستارهای مرتبط