شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Hyspin AWS 10

Castrol Hyspin AWS 10

مشخصات و کاربرد Castrol Hyspin AWS 10

Castrol Hyspin AWS 10 زیر مجموعه روغن هیدرولیک است. واردات Castrol Hyspin AWS 10 از شرکت کاسترول , Castrol انجام می گیرد. Castrol Hyspin AWS 10 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن هیدرولیک راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Castrol Hyspin AWS 10 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Castrol Hyspin AWS 10 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Castrol Hyspin AWS 10 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Castrol Hyspin AWS 10 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Castrol Hyspin AWS 10 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Hyspin AWS 10

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Hyspin AWS 10 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Hyspin AWS 10 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک کاسترول Hyspin AWS 10 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Hyspin AWS 10: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Hyspin AWS 10 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Hyspin AWS 10 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Hyspin AWS 10

جستارهای مرتبط