شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Hyspin AWS 46

Castrol Hyspin AWS 46

مشخصات و کاربرد Castrol Hyspin AWS 46

Castrol Hyspin AWS 46 زیر مجموعه روغن هیدرولیک است. واردات Castrol Hyspin AWS 46 از شرکت کاسترول , Castrol انجام می گیرد. Castrol Hyspin AWS 46 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Castrol Hyspin AWS 46 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Castrol Hyspin AWS 46 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن هیدرولیک موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Castrol Hyspin AWS 46 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Castrol Hyspin AWS 46 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Castrol Hyspin AWS 46 می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Castrol Hyspin AWS 46 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Hyspin AWS 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Hyspin AWS 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Hyspin AWS 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن هیدرولیک کاسترول Hyspin AWS 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Hyspin AWS 46: روغن هیدرولیک
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Hyspin AWS 46 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Hyspin AWS 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Hyspin AWS 46

جستارهای مرتبط