شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Honilo 980

Castrol Honilo 980

مشخصات و کاربرد Castrol Honilo 980

فروش و پخش عمده Castrol Honilo 980 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع سیال فلزکاری , روغن برش و تولید شرکت کاسترول , Castrol می باشد. Castrol Honilo 980 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.پخش عمده و فروش Castrol Honilo 980 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Castrol Honilo 980 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزCastrol Honilo 980با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Castrol Honilo 980 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Castrol Honilo 980 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Castrol Honilo 980 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Castrol Honilo 980 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Honilo 980

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Honilo 980 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Honilo 980 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش کاسترول Honilo 980 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Honilo 980: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Honilo 980 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Honilo 980 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Honilo 980

جستارهای مرتبط