شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Castrol Ilocut 485

Castrol Ilocut 485

مشخصات و کاربرد Castrol Ilocut 485

فروش و پخش عمده Castrol Ilocut 485 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع سیال فلزکاری , روغن برش و تولید شرکت کاسترول , Castrol می باشد. Castrol Ilocut 485 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Castrol Ilocut 485 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت Castrol Ilocut 485 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی Castrol Ilocut 485 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایا و خصوصیات Castrol Ilocut 485 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Castrol Ilocut 485 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت استعلام قیمت Castrol Ilocut 485 می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Castrol Ilocut 485 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کاسترول , Castrol به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Castrol Ilocut 485

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Castrol Ilocut 485 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Castrol Ilocut 485 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش کاسترول Ilocut 485 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Castrol Ilocut 485: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده Castrol Ilocut 485 : کاسترول , Castrol
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Castrol Ilocut 485 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Castrol Ilocut 485

جستارهای مرتبط